4 miejsce naszych siatkarek
Autor: admin 18 marca 2015

16 marca 2015 r. odbyły się zawody piłki siatkowej dziewcząt o czwarte miejsce. W rozgrywkach wzięły udział zespoły z ZSB, ZSEU oraz IV LO. Po pasjonującej walce nasza drużyna w składzie: Agata Szutka, Ania Cofalik, Beata Zimończyk, Olga Ludynia, Wiktoria Lechowicz, Emilia Szymura, Hania Remiarz, Anita Zawionka, Marta Polok i Patrycja Mrula pokonując wszystkich zajęła 4 miejsce w rozgrywkach o Mistrzostwo Rybnika.

Gratulujemy naszym zawodniczkom i dziękujemy za przygotowanie p. Markowi Kowalczyk-Kudziarz oraz życzmy dalszych sukcesów.

siatka_dz

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług (logowanie, zarządzanie utworzonym kontem). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług (logowanie, zarządzanie utworzonym kontem). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

 

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). Strona ta nie zbiera żadnych indywidualnych danych, nie profiluje treści.

Zamknij