Sztafetowe Biegi Przełajowe
Autor: admin 14 października 2015

W dniu 08 października na boiskach RKP w Rybniku odbyły się zawody miejskie w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasza szkoła wystawiła po jednej sztafecie żeńskiej i męskiej. Nasze zawodniczki w składzie: Martyna Wowra, Wiktoria Grzegorzyca, Martyna Grabczyńska, Monika Goławska, Natalia Zniszczoł oraz Daria Parol zajęły V miejsce natomiast chłopcy w składzie: Szymon Dębowski, Wiktor Gawłowicz, Mateusz Oleś, Piotr Wilk, Łukasz Machulec, Mateusz Jakosz zajęli 7 miejsce.
Serdecznie gratulujemy występu i życzymy miejsca na podium w przyszłym roku!

IMG_4191 IMG_4210

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług (logowanie, zarządzanie utworzonym kontem). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług (logowanie, zarządzanie utworzonym kontem). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

 

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). Strona ta nie zbiera żadnych indywidualnych danych, nie profiluje treści.

Zamknij