Konkurs matematyczny „CUBE – k”
Autor: GB 25 kwietnia 2016

W piątek 22 kwietnia odbył się w naszej szkole kolejny raz konkurs matematyczny „CUBE – k”. W tym roku w formule „open”, czyli poza naszymi dzielnymi pasjonatami matematyki wzięli w nim również udział goście z gimnazjum nr 3 i gimnazjum w Jankowicach.

I tak 26 uczniów naszej szkoły i 21 gimnazjalistów stanęło w szranki, walcząc o tytuł najlepszych matematyków. Po wysłuchaniu krótkiego wykładu i gorących dyskusjach, podczas których sala gimnastyczna kipiała od emocji, uczniowie przystąpili do testu.

Po sprawdzeniu wszystkich prac mam przyjemność ogłosić wyniki:

W kategorii liceum: 1 miejsce zajął Mateusz Dornia z 2a, 2 miejsce zajęła Dominika Zesiuk z 1a, trzecie miejsce zajęła Aleksandra Wala z 2a.

W kategorii gimnazjum: 1 miejsce Łukasz Starzyk, 2 miejsce Mateusz Mandrela a trzecie Klaudia Płonka. Wszyscy z gimnazjum nr 3.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, oraz wszystkim, którzy w konkursie wzięli udział, ponieważ jego poziom stał na naprawdę wysokim poziomie. Mam także nadzieję, że grono entuzjastów matematyki będzie się stale poszerzało i zobaczymy się znowu za rok, a pełną listę wyników znajdziecie poniżej.

M.K.

 

IV L.O.

Miejsce

Nazwisko Imię

Szkoła

Klasa

Punkty

1

Dornia Mateusz

IV L.O.

II A

72%

2

Zesiuk Dominika

IV L.O.

I A

70%

3

Wala Aleksandra

IV L.O.

II A

66%

4

Biadacz Patrycja

IV L.O.

I C

62%

4

Nogły Julia

IV L.O.

II C

62%

4

Traczyk Weronika

IV L.O.

I A

62%

7

Kłosek Patryk

IV L.O.

II C

60%

8

Malerz Karolina

IV L.O.

I C

54%

9

Gabrysz Paweł

IV L.O.

I C

52%

9

Owczorz Zuzanna

IV L.O.

II C

52%

9

Siwczak Natalia

IV L.O.

I B

52%

12

Tłustochowicz Zuzanna

IV L.O.

I D

50%

12

Oleś Mateusz

IV L.O.

II C

50%

14

Dziedzic Katarzyna

IV L.O.

II A

48%

14

Gawłowicz Wiktor

IV L.O.

II C

48%

14

Stoszko Natalia

IV L.O.

II C

48%

17

Walkiewicz Jacek

IV L.O.

I A

46%

17

Piekorz Patrycja

IV L.O.

I C

46%

19

Kałuża Weronika

IV L.O.

I A

44%

20

Krótki Wiktoria

IV L.O.

I A

40%

21

Lewandowska Daria

IV L.O.

I C

30%

22

Kozioł Paulina

IV L.O.

I D

28%

23

Cuber Wiktoria

IV L.O.

I A

22%

24

Strupowski Tomasz

IV L.O.

I D

14%

24

Fidosiej Paweł

IV L.O.

I A

14%

26

Przyczyna Hanna

IV L.O.

II C

10%

GIMNAZJUM

Miejsce

Nazwisko Imię

Szkoła

Klasa

Punkty

1

Starzyk Łukasz

G 3

II A

84%

2

Mandrela Mateusz

G 3

II A

72%

3

Płonka Klaudia

G 3

III A

58%

4

Kuś Antonina

G J

III B

56%

4

Kondzielnik Jacek

G 3

III A

56%

6

Słowik Przemysław

G 3

III A

52%

7

Ledwoń Adam

G J

I B

50%

8

Maciończyk Rafał

G J

I B

44%

8

Terefełko Natalia

G 3

I B

44%

10

Mental Bartosz

G 3

II A

40%

11

Krzep Daniel

G 3

II A

36%

12

Gruszczyk Marek

G 3

III A

34%

13

Kołtyńska Natalia

G 3

III C

32%

13

Gruszczyk Kamil

G 3

III A

32%

15

Gembalczyk Dawid

G J

II B

28%

16

Fruhauf Małgorzata

G 3

II A

26%

17

Szarlej Magdalena

G J

III B

24%

17

Tkocz Maria

G J

II B

24%

17

Pacholczyk Paulina

G 3

III C

24%

20

Pierchała Paulina

G J

III B

22%

21

Wanke Alicja

G 3

II A

14%