Wyniki konkursu Cube – k
Autor: GB 17 maja 2017

Nareszcie możemy ogłosić oficjalne wyniki konkursu dla szczególnie utalentowanej młodzież Cube-k, który odbył się 27 kwietnia w naszej szkole. Przypominamy, że w konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły, oraz goście z gimnazjum nr 3 i gimnazjum w Skrzyszowie i wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom, dlatego gratulacje należą się wszystkim uczestnikom, którzy w tym roku zmagali się z zadaniami z kryptografii.
Ale niestety zwycięzca może być jeden dlatego laureatami tegorocznego Cubka zostali:

W kategorii gimnazjum:
1 miejsce – Łukasz Starzyk z gimnazjum nr 3
2 miejsce – Arkadiusz Wajda z gimnazjum w Skrzyszowie
3 miejsce – Natalia Terefełko z gimnazjum nr 3

W kategorii liceum:
1 miejsce – Karolina Porwoł z klasy 1a
2 miejsce – Dominika Zesiuk z klasy 2a
2 miejsce – Wiktoria Cieślak z klasy 1a


Bardzo, ale to bardzo gratulujemy i już zapraszamy wszystkich do udziału w przyszłym roku a dalej znajdziecie wyniki szczegółowe.


miejsce nazwisko i imię szkoła punkty
1 Starzyk Łukasz G3 29 96,7%
2 Wajda Arkadiusz GS 24 80,0%
3 Terefełko Natalia G3 17 56,7%
4 Kądrowski Piotr G3 15 50,0%
4 Kuźnik Zuzanna G3 15 50,0%
4 Mandrela Mateusz G3 15 50,0%
4 Święcicka Dominika G3 15 50,0%
8 Starzyk Marcin G3 12 40,0%
9 Roskosz Jakub G3 10 33,3%
9 Scheithauer Mariusz GS 10 33,3%
9 Zabiegliński Kamil G3 10 33,3%
12 Fruhauf Małgorzata G3 9 30,0%
13 Zieliński Mateusz G3 8 26,7%
14 Oślizlok Jakub G3 7 23,3%
15 Sadowska Vanessa G3 5 16,7%

miejsce nazwisko i imię klasa punkty
1 Porwoł Karolina 1a 18 T 60,0%
2 Cieślak Wiktoria 1a 18 60,0%
2 Zesiuk Dominika 2a 18 60,0%
4 Traczyk Wiktoria 2a 17 56,7%
5 Cuber Wiktoria 2a 16 53,3%
5 Siąkała Michał 2d 16 53,3%
5 Małek Marek 1a 16 53,3%
8 Gabrysz Paweł 2c 15 50,0%
9 Kałuża Weronika 2a 14 46,7%
10 Goik Bartosz 2a 13 43,3%
10 Konieczna Karolina 1b 13 43,3%
12 Gresz Kinga 2c 12 40,0%
12 Fidosiej Paweł 2a 12 40,0%
14 Malerz Karolina 2c 10 33,3%
14 Lewandowska Daria 2c 10 33,3%
16 Brzezinka Dagmara 1a 9 30,0%
17 Kozioł Paulina 2d 8 26,7%
17 Strupowski Tomasz 2d 8 26,7%
19 Frelich Wojciech 1a 6 20,0%