COPERNICUSY
Autor: Liceum Ogólnokształcące 19 grudnia 2018

W dniu 6 grudnia w Domu Kultury w Chwałowicach zostały rozdane COPERNICUSY czyli nagrody dla najzdolniejszych uczniów naszej szkoły w kategoriach: Najlepszy Humanista, Językowiec, Przyrodnik, Ścisłowiec, Sportowiec, Artysta i Najbardziej Aktywny uczeń w IV LO. Akademię, na której gościliśmy przedstawicieli Rady Miasta, emerytowanych dyrektorów naszej szkoły, grono pedagogiczne oraz brać uczniowską poprowadzili uczniowie Martyna Hałat oraz Wiktor Sebastian. Pięknie recytowała Nina Janiak a piosenki wyśpiewali Zuzanna Strokosz i Paulina Kandziora, Bartek Łyczek, Kamil Lampka oraz chór przygotowany przez p. Karolinę Filec. O aranżację muzyczną zadbał p. Jarosław Hanik. Na scenie pojawił się również Miłosz Jakiel przebrany za Mikołaja Kopernika. Galę uzupełnił wykład p. Barbary Schwarz na temat uzależnień. Całość przygotowały i opracowały p. Anna Terlecka i p. Aneta Kustra-Mruzek.

A oto pełna lista nagrodzonych:

Bartłomiej Waszyński 2b- najlepszy humanista klas II
Monika Konopelska 3b – najlepszy humanista klas III

Julia Florczak 2c – najlepszy językowiec klas II
Katarzyna Smołka 3c – najlepszy językowiec klas III

Aneta Foreiter 2a – najlepszy ścisłowiec klas II
Julia Lelowicz 3a – najlepszy ścisłowiec klas III

Mateusz Mandrela 2c – najlepszy przyrodnik klas II
Julia Sulkowska 3c – najlepszy przyrodnik klas III

Paulina Węgrzyn 2c – najlepszy sportowiec klas II
Julia Lelowicz 3a – najlepszy sportowiec klas III

Szymon Trzepizur 2a – najlepszy artysta klas II
Dominik Jesionowski 3d i Beniamin Wiechoczek 3a – najlepsi artyści klas III

Anna Wieczorek 2c i Wiktor Sebastian 2b – aktywni w szkole

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług (logowanie, zarządzanie utworzonym kontem). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług (logowanie, zarządzanie utworzonym kontem). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

 

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). Strona ta nie zbiera żadnych indywidualnych danych, nie profiluje treści.

Zamknij