Informacja Dyrektora IV Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w sprawie akcji protestacyjnej w oświacie
Autor: Liceum Ogólnokształcące 5 kwietnia 2019

Szanowni Rodzice;

w wyniku przeprowadzonego w naszej szkole referendum strajkowego pracownicy IV Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Rybniku podjęli decyzję przystąpienia do ewentualnego strajku w dniu 8 kwietnia 2019 r. (jeśli zostanie ogłoszony).

W zależności od tego, ilu pracowników szkoły ostatecznie w poniedziałek przystąpi do strajku, podejmę w tym dniu, w godzinach rannych decyzję
o ewentualnym zawieszeniu zajęć w naszej szkole w trosce o zapewnienie bezpieczeństwa młodzieży, bo ono jest najważniejsze! Poinformuję Państwa
o tym niezwłocznie przez dziennik elektroniczny i naszą stronę internetową.

Wszyscy mamy nadzieję na porozumienie w dniu dzisiejszym i odwołanie akcji strajkowej. Proszę Państwa o śledzenie informacji na temat toczących się
w Warszawie negocjacji oraz wyrozumiałość dla zaistniałej sytuacji.

Z wyrazami szacunku

Małgorzata Wróbel

Dyrektor szkoły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług (logowanie, zarządzanie utworzonym kontem). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług (logowanie, zarządzanie utworzonym kontem). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

 

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). Strona ta nie zbiera żadnych indywidualnych danych, nie profiluje treści.

Zamknij