Strajk c.d.
Autor: Liceum Ogólnokształcące 10 kwietnia 2019

Szanowni Rodzice i Uczniowie;

w związku z nadal trwającym strajkiem nauczycieli informuję, że zajęcia dydaktyczne w naszej szkole są nadal zawieszone do odwołania w trosce o zapewnienie bezpieczeństwa młodzieży, bo ono jest najważniejsze! Poinformuję Państwa o każdej zmianie sytuacji niezwłocznie. Jeżeli jakikolwiek uczeń pojawi się w naszej szkole, zostaną dla niego zorganizowane zajęcia opiekuńczo – wychowawcze.

Wszyscy mamy nadzieję na porozumienie i chcemy powrotu do normalnej pracy. Proszę Państwa o śledzenie sytuacji. Dziękuję za dotychczasową wyrozumiałość i proszę o dalsze zrozumienie.

Z wyrazami szacunku

Małgorzata Wróbel

Dyrektor szkoły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług (logowanie, zarządzanie utworzonym kontem). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług (logowanie, zarządzanie utworzonym kontem). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

 

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). Strona ta nie zbiera żadnych indywidualnych danych, nie profiluje treści.

Zamknij